Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit
Krampus Kaplice
Webové stránky
zadavatel:
Město Kaplice
2015
odkaz:

Krampus Kaplice

Internetové stránky jedné z největších show na jihu Čech, které mají nejenom představit samotnou show, ale hlavně pomoci s organizací a koordinací celé akce.Zadání:

Vytvořit internetové stránky, kde budou přehledně zobrazeny  veškeré informace o akci, dopravní informace včetně interaktivní mapy se zanesením veškerých důležitých míst (trasa průvodu, parkoviště s příjezdovými trasami, WC, stánky s občerstvením atd.). Stránky mají být přístupné z mobilních zařízení a veškeré informace si musí umět zadavatel spravovat bez naší součinnosti. Stránky ve vícejazyčné verzi.

Průběh prací na stránkách:

Dle požadavků jsme vytvořili interaktivní mapu, do které lze jednoduše zadávat různé typy záznamů (bod, trasa, plocha), záznamy lze dle libosti slučovat do vrstev, které pak slouží k jejich zobrazování či skrývání na mapě. Jednotlivé záznamy i s jejich popisy lze zobrazovat kdekoli v rámci stránek.

Další práce na projektu

V rámci spolupráce jsme vytvářeli kompletní grafickou podobu nejenom stránek, ale i veškerých grafik a propagačních materiálů spojených s akcí:

  • grafický návrh internetových stránek
  • oficiální plakát a grafické vyjádření akce
  • vytvoření grafiky pro billboardy včetně jejího motivu
  • grafika a tisk identifikačních karet pro novináře a pořadatele (s dotiskem přímo na místě v průběhu akce)
  • potisk pořadatelských vest a reklamních triček
  • strojní výšívání a potisk na bundy
  • veškeré grafické výstupy pro média, sociální sítě atd

Použitá rozšíření redakčního systému

Redakční systém crCMS, na kterém jsou stránky postaveny jsme rozšířili o následující moduly, které jsme přizpůsobili konkrétním potřebám klienta.


Aktuality
Novinky přehledně na webu

Modul aktuality primárně slouží ke sdělování právě aktuálních informací s možností propojení s jednotlivými částmi stránek či odkazy na externí zdroje. Při zadávání lze použít automatický ořez ilustračních fotografií. Veškeré záznamy lze jednoduše opatřit jazykovými variantami.

Dozvědět se více

Fotogalerie
Galerie podle Vašich představ

Modul fotografie umožňuje snadné vkládání a spravování internetových galerií.

Dozvědět se více